۰

بلاگ شرکت هیدرولیک اسپادانا

مقالات تخصصی در زمینه انواع آساسنورها و بالابر های خانگی و صنعتی

ژ 1-6

ترس از گیر کردن در آسانسور و یا سقوط آسانسور نیز همواره ذهن افراد را درگیر خود می‌کند، که بر اساس آمار‌های سالانه، آسانسور‌ها ۸۰ میلیارد بار جا‌به‌جا می‌شوند و افراد را با خود جا‌به‌جا می‌کنند این در حالی است که سالانه تنها ۲۷ نفر جان خودر را در حوادث آسانسور از دست می‌دهند.

ژ 1-9

با گسترش مجتمع های مسکونی و اداری بلند مرتبه، وجود آسانسور به عنوان یکی از تجهیزات اساسی نه تنها یک نیاز، بلکه یک ضرورت است. هر چند طبق قوانین شهرداری، نصب آسانسور برای ساختمان های چهار طبقه به بالا، الزامی است، اما برای تسهیل در رفت و آمد خصوصا...

ژ 1-7

یکی از کارآمدترین، مهمترین ، بهترین وسیله و آسانترین راه برای حمل و نقل به طبقات مختلف است که از آن به عنوان تجهیزات ساختمانی و تجهیزات صنعتی یا می شود.سانسور همیشه باید کار کند. چه وقتی که برق وجود داشته باشد چه وقتی که برق شهری قطع شده باشد.

ژ 1-8

امروزه در هر شهر بزرگی، بناهای بلند و چندطبقه ای وجود دارد که بدون آسانسور، استفاده از آنها غیرممکن به نظر می رسد. اما آیا تا به حال فکر کرده اید که وجود آینه در آسانسور برای چیست؟ در این مقاله به بررسی دلایل نصب آینه داخل آسانسور می پردازیم.